fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Szkolenia okresowe BHP dla pracowników stanowisk, na których występują szczególne zagrożenia

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie pracownika z aktualnymi przepisami i nabycie przez niego umiejętności z zakresu:

  • przepisów i zasad bezpieczenstwa i higieny pracy związanych z wykonywaną pracą,
  • zagrożeń związanych z wykonywaną pracą oraz metodami ochrony przed tymi zagrożeniami,
  • postępowania w razie wypadku i w sytuacjach zagrożeń.

Uczestnicy szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

 

SZKOLENIE OKRESOWE BHP NA STANOWISKACH ROBOTNICZYCH NA KTÓRYCH WYSTĘPUJĄ SZCZEGÓLNE ZAGROŻENIA

Sposób organizacji szkolenia

Szkolenia BHP prowadzimy w formie instruktażu. W trakcie zajęć duży nacisk kładziemy na praktyczne aspekty oraz świadomość i umiejętności kursantów. Ma ona na celu poprawę bezpieczeństwa w swoim otoczeniu pracy.

Program szkolenia dostosowujemy do danej branży i łączymy teorię z praktyką! Dzięki temu uzyskujemy duże zadowolenie uczestników. Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych wykładowców, którzy mają dużą wiedzę teoretyczną oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne.

Proces szkolenia BHP dynamizujemy poprzez wykorzystanie odpowiednich środków dydaktycznych (np. filmów, prezentacji multimedialnych) i aktywne metody nauczania (np. case study, uczenie się przez doświadczenie, wykorzystanie elementów treningu grupowego). W czasie szkoleń kładziemy duży nacisk na ćwiczenia praktyczne (np. uczymy kursantów poznawać elementy pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantoma). 

Częstotliwość szkoleń okresowych

Pierwsze szkolenie okresowe należy przeprowadzić w okresie do 12 miesięcy od momentu zatrudnienia. Kolejne okresowe szkolenia BHP dla pracowników należy przeprowadzić w tym przypadku do roku (dotyczy tylko pracowników na stanowiskach, na których występują szczególne narażenia  - dot. to prac na  wysokościach, w zbiornikach, przy pracach wyburzeniowych oraz z użyciem materiałów niebezpiecznych).

Zapraszamy również na szkolenia BHP pracowników administracji biurowej, kadry technicznej, pracodawców i robotników.