fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

 

TESTY UDT ONLINE

TYLKO U NAS! TESTY DOSTĘPNE W TRZECH JĘZYKACH: POLSKIM, ROSYJSKIM ORAZ UKRAIŃSKIM.

Wybierz język poniżej, aby zobaczyć listę dostępnych testów:

flaga Polski flaga Rosji Flaga Ukrainy

 

Rozwiązuj przykładowe testy UDT online na naszej stronie! Ucz się i sprawdzaj swoją wiedzę!
U nas dostępne są przykładowe pytania egzaminacyjne dla osób przystępujących do egzaminu UDT (uzyskanie kwalifikacji) przy obsłudze urządzeń technicznych.

Dla zapoznania się z pełną gamą pytań dla ułatwienia nauki dany materiał podzieliliśmy na kilkanaście zestawów po 15 pytań każdy, czyli tak jak jest obecnie na egzaminie UDT w czasie, którego zdający musi z puli 15 losowych pytań odpowiedzieć minimum na 11 by pozytywnie zdać egzamin przed komisją egzaminacyjną UDT.

Testy możesz rozwiązywać nie tylko na komputerze, lecz równieć w smartfonie czy tablecie.

Po wykonaniu testu od razu zostaje on automatycznie sprawdzony i oceniony w skali procentowej. Po zakończeniu testu możesz zobaczyć, w jakich pytaniach popełniłeś/aś błędy, a na które odpowiedziałeś/aś poprawnie. Dzięki temu w stosunkowo krótkim czasie pozwoli ci to ocenić jak szybko robisz postępy w przygotowaniu się do egzaminu.

Po przerobieniu wszystkich przykładowych testów zachęcamy do spróbowania swoich sił w SYMULATORZE EGZAMINU, gdzie jest generowanych 15 pytań. Pytania są generowane losowo z puli ponad 200 pytań. Czas na odpowiedź wynosi 30 minut, tak jak na egzaminie UDT. W tym czasie do zdania egzaminu wystarczy pozytywnie odpowiedzieć na minimum 11 pytań.

Mamy nadzieję, że taka forma symulacji egzaminu zwiększy Twoją efektywność nauki i przygotowania do egzaminu.