fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

II WJO

Szkolenie na operatorów wózków podnośnikowych

Szkolenie na operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych kat. II WJO jest prowadzone przez kadrę doświadczonych wykładowców, instruktorów posiadających dużą wiedzę teoretyczną podpartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Łączymy teorię z praktyką.

Stąd w czasie szkoleń kładziemy duży nacisk na ćwiczenia. Dzięki temu uzyskujemy tak wysoką zdawalność i zadowolenie uczestników. Zajęcia prowadzone są na podstawie programów opracowanych wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia.

wózek podnośnikowy szkolenie

Kategorie uprawnień:

Kurs na operatorów wózków podnośnikowych składa się zajęć teoretycznych i praktycznych. Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie bezpiecznej obsługi wózków podnośnikowych. Takie zaświadczenie nie daje Państwu możliwości pracy na stanowisku operatora wózków podnośnikowych, umożliwia jedynie przystąpienie do egzaminu państwowego przeprowadzanego przez UDT.

Egzamin: 

Po zakończeniu szkolenia kandydaci na operatorów zdają egzamin przed komisja powołaną przez dyrektora Urzędu Dozoru Technicznego. Załatwiemy wszystkie formalności związane z egzaminem. Cena egzaminu UDT wynosi 152 zł i obejmuje również wydanie uprawnień.

Wymaganie wstępne:

Szkolenie dla operatorów wózków podnośnikowych może rozpocząć każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • posiada orzeczenie lekarskie do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce szkolenia: 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzimy Zielonej Górze. Istnieje też możliwość realizacji szkoleń z zakresu urządzeń transportu bliskiego w Państwa siedzibie.

Uprawnienia:

Pamiętaj! Tylko uprawnienia państwowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniają do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

 Wzór uprawnień:

uprawnienia do obsługi wózków II WJO

Zdjęcia z zajęć praktycznych w czasie kursu na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. II WJO:

szkolenie na obsługę wózka jezdniowego podnośnikowego IIWJO
szkolenie na obsługę wózka jezdniowego podnośnikowego II WJO 4
szkolenie na obsługę wózka jezdniowego podnośnikowego II WJO 3
szkolenie-na-obsug-jezdniowego-podnonikowego-II-WJO-2
operator wózka II WJO
II WJO
II WJO 4
II WJO 3
II WJO 2
wózek widłowy
wózek widłowy 4
wózek widłowy 3
wózek widłowy 2
szkolenie na obsługę wózka jezdniowego podnośnikowego II WJO 5
kurs na widłaka
kurs na wózek widłowy