fbpx

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 697 254 568  Google Maps  Youtube  Facebook LinkedIn

Suwnice II S

Szkolenie na operatorów suwnic sterowanych z poziomu roboczego - kat. II S  jest prowadzone przez kadrę doświadczonych wykładowców, instruktorów posiadających dużą wiedzę teoretyczną podpartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Łączymy teorię z praktyką. Stąd w czasie szkoleń kładziemy duży nacisk na ćwiczenia. Dzięki temu uzyskujemy tak wysoką zdawalność i zadowolenie uczestników. Zajęcia prowadzone są na podstawie programów opracowanych wspólnie z instytucjami certyfikującymi wydającymi uprawnienia.

Kurs na operatorów suwnic - kat. II S składa się zajęć teoretycznych i praktycznych. Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie bezpiecznej obsługi suwnic. Takie zaświadczenie nie daje Państwu możliwości pracy na stanowisku operatora suwnic umożliwia jedynie przystąpienie do egzaminu państwowego przeprowadzanego przez UDT.

Suwnica II S

Egzamin: 

Po zakończeniu szkolenia kandydaci na operatorów zdają egzamin przed komisja powołaną przez dyrektora Urzędu Dozoru Technicznego. Załatwiemy wszystkie formalności związane z egzaminem. Cena egzaminu UDT wynosi 152 zł i obejmuje również wydanie uprawnień.

Wymaganie wstępne:

Szkolenie dla operatorów suwnic kat. II S może rozpocząć każda osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia,
  • posiada orzeczenie lekarskie do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Miejsce szkolenia: 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzimy Zielonej Górze. Istnieje też możliwość realizacji szkoleń z zakresu urządzeń transportu bliskiego w Państwa siedzibie.

Uprawnienia:

Pamiętaj! Tylko uprawnienia państwowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniają do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

 Wzór uprawnień:

 

uprawnienia do obsługi suwnic II s

suwnica IIS
operator suwnicy sterowanej z poziomu roboczego
Operator suwnicy IIS